Samsung Galaxy S24 Ultra uniká na fotkách! Jak se vám líbí?

galaxy s24 ultra
  • Samsung Galaxy S24 Ultra byl spatřen na reálných fotografiích
  • Odhaluje pouze minoritní změny, designový jazyk neprojde revolucí
  • Počítat můžeme s plochým displejem a titanovým rámem

Jihokorejský Samsung se v těchto chvílích pečlivě připravuje na představení vlajkových telefonů řady Galaxy S24. Víme o ní poměrně dost informací, ať už je řeč o displejích, čipsetech nebo fotoaparátech a nyní unikly fotografie, které podle všeho vyobrazují design Galaxy S24 Ultra.

Fotografie nám ukazují Galaxy S24 Ultra ve stříbrné barevné variantě, přičemž vypadá téměř identicky jako aktuální model. Snad jediným patrným rozdílem je plochý displej a zadní strana, která je lesklá. To je za mě trochu škoda a spíše krok zpět, matné sklo je mnohem praktičtější. Vítám však titanový rám, který má nahradit dosavadně používaný hliník.

K představení má dojít už 17. ledna v San Jose, takže za pár týdnů to všechno splaskne. Sám jsem zvědav, co všechno nám Samsung ukáže a kam svou řadu posune. Ta aktuální, tedy Galaxy S23 se totiž podle mě mimořádně povedla. Telefony se mají zlepšit především v oblasti umělé inteligence, Samsung je má označit jako své první AI telefony.

Jak se těšíte na řadu Galaxy S24?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)