TOPlist

Galaxy S24 Ultra přepisuje historii! Test odolnosti zvládla lépe než jakýkoliv jiný telefon

galaxy s24 ultra test odolnosti
  • Samsung Galaxy S24 Ultra prošel testem odolnosti
  • Postaral se o něj YouTube kanál JerryRigEverything
  • Nové sklo Gorilla Glass Armor uspělo nad míru dobře

Samsung Galaxy S24 Ultra je v těchto chvílích jednoznačně nejpopulárnějším a nejvyhledávanějším smartphonem světa. Každý potenciální zájemce se o něm chce dozvědět co nejvíce informací, ostatně i já už mám recenzi hotovou, teď se válí v redakčním systému a jen čekám na aktualizaci, která má vyřešit problémy s fotoaparáty, abych šel nafotit nějaké snímky. Nebudeme vás ale napínat dlouho a pokud update nepřijde včas, recenzi vydáme i bez něj. Čekal jsem vlastně jen z jediného důvodu – oficiální prodeje startují až dnes a chybu v předprodukčním softwaru jsem ochoten výrobci prominout. Co ale rozhodně neotestuji, je odolnost. Samsung ji letos údajně hodně vylepšil, na tyto testy máme jiné YouTube kanály – například JerryRigEverything.

Zack z JerryRigEverything testuje již několik let odolnost snad všech telefonů a nevyhnula se mu ani letošní Ultra. Tradiční test zahrnuje poškrábání displeje, jeho vypálení zapalovačem, ohnutí a loupání bočních rámečků, které jsou letos titanové.

Samsung Galaxy S24 Ultra – Things will never be the same…

Samsung Galaxy S24 Ultra - Things will never be the same...

Displej pokrývá nové ochranné sklo Gorilla Glass Armor. První a sotva viditelné škrábance sice začínají na úrovni 6 Moshovy stupnice tvrdosti, to je standard u všech mobilů. Na úrovní 7 se však na telefonu neobjevují žádné hlubší rýhy, což je překvapení, sklo je tedy doopravdy odolnější než například Victus 2. Patrné rýhy jsou viditelné až na úrovni 8, což je nový rekord. Šílený test se zapalovačem displej rovněž vydržel bez větších problémů, ale titanové rámečky samozřejmě poškrábat jdou a není to nikterak těžké.

Samsung Galaxy S24 Ultra (S928B)

Kde koupit:

Cena od: 30 792 Kč

Telefon se při vyvinutí velké síly prohne, ale nedojde k žádnému prasknutí, což je další pozitivní zpráva. Nová Ultra prošla testem velice dobře, největší radost většině uživatelů udělá odolnější sklo. Sám jsem skoro rok používal loňskou Ultru a na displeji mám hromadu škrábanců, přestože se k elektronice obecně snažím chovat slušně.

Komerční sdělení Mobil Pohotovost

Nový Samsung Galaxy S24 přeobjednáte absolutně nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti, a to už od 165 Kč x 26 měsíců díky speciální službě Dopředný výkup. V prvních dnech navíc ušetříte až 5 500 Kč a získáte ten nejlepší dárek – záruku na 3 roky zcela zdarma! Veškeré podrobnosti zjistíte na mp.cz/galaxys24.

Co říkáte na výsledek testu?

Zdroj: Jerryrigeverything

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)