TOPlist

Únik: Všechny verze Galaxy S24 dostanou lepší displeje, zmizí základní 128GB varianta

samsung galaxy s23
  • Řada Samsung Galaxy S24 má dostat větší úložiště a 12 GB RAM
  • Změny se týkají i základního a Plus modelu
  • Těšit se prý můžeme také na OLED panel řady M13

Není to tak dávno, co se Samsung Galaxy S24+ ukázal v benchmarku Geekbench 6 a potvrdil, že i tato varianta dostane čip od Qualcommu, konkrétně Snapdragon 8 Gen 3. Zatím není úplně jasné, zda se bude tato verze prodávat i v Evropě, jelikož některé zdroje hovoří o návratu Exynosů, avšak je jisté, že jsou nadcházející jihokorejské vlajkové telefony v pokročilé fázi vývoje. Nyní jeden z jihokorejských zdrojů promluvil o displeji a paměťových verzích.

Jedním z nejzajímavějších aspektů, na který se můžeme těšit u základní i Plus verze, je nový typ displeje. Podle jihokorejských informací budou všechny modely řady Samsung Galaxy S24 vybaveny nejnovějšími OLED panely řady M13. Tyto panely nabídnou věrnější podání barev, vyšší maximální jas a v neposlední řadě mají být energeticky efektivnější.

samsung galaxy s24+ geekbench

Zprávy rovněž odhalují, že základní modely budou disponovat 12 GB RAM, aktuální vlajky mají v základu 8 GB RAM a těšit se můžeme také na zdvojnásobení základního úložiště ze 128 GB na 256 GB.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na řadu Galaxy S24?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)