TOPlist

Překvapení! Exkluzivní funkce řady Galaxy S24 zamíří i na tyto starší Samsungy

galaxy ai slow mo
  • Samsung Galaxy S24 disponuje praktickou funkcí Instant Slow-Mo
  • Ta dokáže ve vteřině zpomalit video, chybějící snímky dopočítá skrz AI
  • Funkce se dostane i na starší telefony z loňska

Řada Galaxy S24 je prošpikována nejrůznějšími vychytávkami z repertoáru Galaxy AI, mezi něž patří kromě jiného také magická funkce Instant Slow-Mo, která na základě dopočítávání snímků vytvoří z jakéhokoliv videa zpomalené. Výsledky nejsou úplně dokonalé, ale rozhodně je lze považovat za povedené, zvlášť když vezmeme v potaz, že funguje pouhým podržením prstu na videu v aplikaci Galerie. Žádné čekání. Jihokorejská firma, respektive jeden z moderátorů oficiální komunity nyní potvrdil, že se dostane i na starší zařízení.

Instant Slow-Mo se dostane do telefonů Galaxy S23, Galaxy S23+, Galaxy S23 Ultra, Galaxy Z Fold5, Galaxy Z Flip5, ale také tabletů Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9+ a Galaxy Tab S9 Ultra. Zajímavostí je fakt, že všechna uvedená zařízení disponují čipsetem Snapdragon 8 Gen 2, který i letos drží krok se širší špičkou, funkce tedy nepochybně potřebuje vysoký výpočetní výkon.

Na vychytávce se bude ještě dále pracovat, moderátor ve stejném příspěvku sdělil, že bude možné zpomalovat také 10bitová videa, soubory .mov či 480p záběry, což nyní nefunguje.

Samsung Galaxy S24 Ultra (S928B)

Kde koupit:

Cena od: 35 490 Kč

Přestože Samsung nesdělil žádné podrobnosti ohledně data vydání, dalo by se předpokládat, že se funkce dočkáme společně s One UI 6.1. Nadstavbu dostane jako první řada Galaxy S23, nejčastěji se hovoří o polovině března.

Komerční sdělení Mobil Pohotovost

Nový Samsung Galaxy S24 přeobjednáte absolutně nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti, a to už od 165 Kč x 26 měsíců díky speciální službě Dopředný výkup. V prvních dnech navíc ušetříte až 5 500 Kč a získáte ten nejlepší dárek – záruku na 3 roky zcela zdarma! Veškeré podrobnosti zjistíte na mp.cz/galaxys24.

Využijete funkci Instant Slow-Mo ve svém telefonu?

Zdroj: Samsung Community

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)