TOPlist

Ne, Exynos verze telefonů Galaxy S24 prý nejsou ve hře

Samsung Galaxy S24 Exynos tip

Pro některé by to byla příjemná zpráva, pro jiné zklamání. I když společnost Samsung dál usilovně pracuje na vlastních mobilních čipsetech značky Exynos (nedávno kvůli tomu dokonce přetáhla i důležitého manažera z konkurenční firmy TSMC) a slíbila, že se tyto jednotky vrátí ještě silnější a efektivnější, řady Galaxy S24 se to prý týkat nebude. Na Twitteru to po krátké době tvrdí další tipér, @OreXda alias Connor. „Řada Galaxy S24 nikdy nebude mít Exynos,“ vzkázal stručně.

Letošní vlajková série Galaxy S23 vyrazila na všechny trhy bez rozdílu s procesory Qualcomm Snapdragon 8 Gen2, dokonce ještě v mírně přetaktované posílené verzi. Uspokojena tak byla velká spousta zákazníků, která Samsungu vyčítala dlouholetý prodej dvou různých verzí jinak stejných mobilů na vybraných trzích. Aktuální stav tedy podle tohoto i dalších tipů bude trvat minimálně rok.

Korejský gigant již sice nejspíš připravuje nový vlajkový čipset Exynos 2400, nicméně ten podle odhadů zamíří do ohebných mobilů, případně do řady A. Prémiová série S by namísto něj měla dostat Snapdragon 8 Gen3.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte nový Samsung se Snapdragonem? Co na něj říkáte?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)