V tento den se (údajně) představí řada Galaxy S24!

samsung galaxy s23
  • Samsung představí své vlajkové telefony příští rok o měsíc dříve
  • Podle dostupných informací se tak stane již v lednu 
  • Nyní jeden z korejských zdrojů přišel s konkrétním datumem

Řada Samsung Galaxy S24 patří k nejočekávanějším telefonům příštího roku, jihokorejská firma rozhodně neusíná na vavřínech a podle dostupných informací nám představí hromadu zajímavých novinek. Nyní jeden z důvěryhodných zdrojů prozradil datum představení.

Podle korejského webu Biz SBS se nám nové vlajkové telefony odhalí již 17. ledna, leaker Ice Universe naopak tvrdí, že se tak stane o den později. Vzhledem k časovému posunu ale mohou oba zdroje hovořit o stejné konferenci. Stejně jako minulý rok se bude akce konat v USA, konkrétně v San Franciscu. Samsung tedy příští rok vytáhne své nejlepší karty o měsíc dříve než letos, důvodů má být hned několik, přičemž tím hlavním je reakce na nové iPhony.

Samsung Galaxy S23 záda

Samsung u svých vlajek nabídne několik hardwarových vylepšení, které budou mít vliv na umělou inteligenci. Mezitím CEO Qualcommu potvrdil, že se do telefonů dostanou jako nové Snapdragony, tak i Exynosy. Pro fanoušky modelů Ultra máme ale dobrou zprávu, ty totiž dostanou v každém regionu právě Snapdragon 8 Gen3. Na druhou stranu bych Exynos úplně neodepisoval. Samsung si je dobře vědom kritiky a nový Exynos 2400 na papíře nevypadá vůbec špatně, takže v podstatě zbývá „jen“ optimalizace, což byl vždy hlavní kámen úrazu.

Jak se těšíte na telefony řady Galaxy S24?

Zdroj: GSMArena, SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)