Samsung Galaxy S24 přichází v sedmi barvách. Vyberte nejlepší!

Samsung Galaxy S24
  • Máme za sebou dlouho očekávanou premiéru řady Galaxy S24
  • Novinky nabízí skvělou podporu, v daleké budoucnosti obdrží Android 21
  • Výrobce si zaslouží pochvalu za výběr barevných variant, tři nabízí exkluzivně

Samsung Galaxy S24 je jedním z nejlepších kompaktních telefonů na trhu, pokud ne tím vůbec nejlepším. Nemá vyloženě slabé místo a jsem zvědav, jak dokáže u zákazníků uspět. Pomůže mu nejenom skvělá podpora, ale také dostatečný výběr barevných variant.

Samsung představil hned 7 barevných verzí a za tento počet jej chválíme. Současně ale dodám, že úplně spokojený stejně nejsem a myslím si, že minimálně dvě barevné varianty mohly být o něco odvážnější. Pojďme si ostatně jednotlivé verze nejprve prohlédnout na obrázcích.

Kvarteto barev bude k dispozici u všech prodejců, tři barvy jsou dostupné exkluzivně v oficiálním eshopu společnosti Samsung, konkrétně modré, zelené a oranžové provedení. Přesto mi chybí nějaké výraznější tmavé barvy, většina verzí na mě působí hodně světlým dojmem a přestože je málokterý telefon k dispozici v sedmi barvách, snadno se může stát, že si nevyberete respektive budete muset sáhnout ke kompromisu.

Samsung Galaxy S24 Ultra (S928B)

Kde koupit:

Cena od: 35 490 Kč

Pokud by Samsung vsadil na výrazně červenou barvu, nemusel by výsledek vůbec vypadat špatně. Pokud se podívám na zelenou respektive modrou verzi, alespoň jedna z nich za mě mohla být tmavší a barevně výraznější. Samozřejmě chápu, že výrobce nemůže produkovat deset různých verzí, ale sázka na výraznější barvu by mohla vyjít.

Schválně nám do komentářů dejte vědět, v jaké barvě by se vám Samsung Galaxy S24 líbil nejvíce a jestli se výrobci podařilo trefit do vašeho vkusu se stávající nabídkou. Já jsem v loňském roce na zadní stranu Galaxy S23 nakonec umístil kožený polep od společnosti Dbrand a tak mi nakonec bylo jedno, jakou barvu vlastně v kapse mám. Ale podobné příslušenství si nezamiluje každý.

Komerční sdělení Mobil Pohotovost

Nový Samsung Galaxy S24 přeobjednáte absolutně nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti, a to už od 165 Kč x 26 měsíců díky speciální službě Dopředný výkup. V prvních dnech navíc ušetříte až 5 500 Kč a získáte ten nejlepší dárek – záruku na 3 roky zcela zdarma! Veškeré podrobnosti zjistíte na mp.cz/galaxys24.

Která barva Galaxy S24 se vám líbí nejvíce?

Zdroj: Samsung

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)