Jak bude fotit Galaxy S23 Ultra oproti Pixelu 7 Pro? Mrkněte na fotky

galaxy s23 ultra

Před nějakým časem na internet unikly fotografie, které porovnávaly schopnosti fotoaparátů Galaxy S22 Ultra a Galaxy S23 Ultra. Na první pohled bylo patrné zlepšení v detailech a celkové ostrosti a nyní můžeme nadcházející jihokorejskou vlajkovou loď díky leakerovi Ice Universe porovnat také s Pixelem 7 Pro.

Na první pohled je zřejmé, že nejde o fotografie v plném rozlišení, ale výřezy z již existujících fotek, což ale není špatně. Naopak můžeme lépe pozorovat, jak si telefony vedou v bližším srovnání detailů a to konkrétně u dýně. Tu neznámý autor vyfotil Pixelem 7 Pro, Galaxy S22 Ultra a nakonec také Galaxy S23 Ultra. Můžeme si všimnout barevných rozdílů nejen mezi telefonem od Googlu, ale také v porovnání s Galaxy S22 Ultra. Samotná textura tykve je podle našeho názoru nejdetailnější právě v nadcházející vlajce.

Samsung Galaxy S23 Ultra se pochlubí 200Mpx snímačem, přičemž si budeme moci vybrat, zda budeme fotit ve 12, 50, nebo 200Mpx režimu. Do oficiálního představení zbývají v tuto chvíli přibližně tři měsíce, takže je zde rozhodně prostor pro ještě lepší vyladění.

Která fotografie vám přijde nejlepší?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)