Působivé! Mrkněte, jak skvěle bude fotit Galaxy S23 Ultra v noci

galaxy s22 ultra

Už ve středu, 1. února se konečně dočkáme nových vlajkových telefonů od Samsungu. Jde samozřejmě o ty nejočekávanější mobily letošního roku, takže očekávání jsou vysoká. Firmě se navíc tradičně nedaří držet informace pod pokličkou a tak vyplouvají na povrch další informace, tentokrát o modelu Galaxy S23 Ultra, respektive jeho fotících schopnostech.

Edwards Urbina se na svém Twitteru pochlubil s unboxing videem i fotografiemi, které rovnou srovnal s Galaxy S22 Ultra. O několik hodin později však své příspěvky smazal. Co se ale jednou na internetu objeví, už nikdy nezmizí a to platí i v případě zmíněných fotografií. Už na první pohled je zřejmé, že noční režim bude u nového senzoru jedním z hlavních prodejních argumentů. Fotky sice hodně zesvětluje, ale na rozdíl je i tak velmi výrazný.

Týká se to i fotek noční oblohy. Na fotce vyfocené Galaxy S22 Ultra není vidět téměř nic, zatímco Galaxy S23 Ultra dokázal zachytit velmi působivé snímky a to dokonce i s hvězdami. Jedné podstatné novinky se dočkají i tvůrci videa. Nově totiž bude možné pořizovat video s bokeh efektem ve 4K rozlišení při 30 snímcích za sekundu.

Koupíte si jeden z nových mobilů od Samsungu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)