Těžko uvěřitelné? Mrkněte na nový film, který byl natočený pomocí Galaxy S23 Ultra

s23 ultra faith

Při představování nové řady Galaxy S23, která je s námi už více než měsíc se na akci objevil také režisér Ridley Scott. Ten má na svědomí několik skvělých počinů jako Klan Gucci, Marťan nebo Americký gangster. Pochlubil se krátkým snímkem, který natočil právě na Galaxy S23 Ultra a nyní s filmem natočeným na tento telefon přichází další režisér, Na Hong-jin.

Ten za pomocí telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra natočil kratší snímek Faith. Je ale potřeba zmínit, že telefonu pomáhaly také gimbaly a profi světla. Ale i tak jde o zajímavou ukázku toho, co lze dnes snímačem v mobilu natočit. Film Faith je k dispozici na YouTube kanálu Samsung od čtvrtka, takže vám nic nebrání v jeho puštění.

Galaxy S23 Ultra: ‘Faith’ by Na Hong-jin – Filmed #withGalaxy | Samsung

Galaxy S23 Ultra: 'Faith' by Na Hong-jin – Filmed #withGalaxy | Samsung

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nový snímek Faith?

Zdroj: AndroidAuthority

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)