Láska mezi BMW a Samsungem vygradovala ve speciální edici Galaxy S23 Ultra

samsung galaxy s23 ultra bmw m

Speciální edice telefonů nejsou ničím neobvyklým a spolupráce mezi značkami funguje i naskrz různými odvětvími. Příkladem může být třeba fúze mezi OnePlus a Mercedesem, ale ani mnichovský rival se speciálními edicemi telefonů iQOO nenechal zahanbit. Nyní spojuje síly se Samsungem, z čehož vznikla speciální edice vlajkové Galaxy S23 Ultra. Šance na koupi se v Česku ale bohužel blíží nule.

Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M Edition je limitovaná edice, která bude k dispozici u jihokorejského operátora SK Telecom. Design samotného telefonu zůstává stejný, jedná se o Phantom Black variantu s 512GB úložištěm. Důležité je v tomto případě balení. Mimo samotný telefon se v něm totiž nachází pouzdro BMW s označením divize M. Nechybí ani klíčenka a bezdrátová nabíječka. Majitelé této edice navíc dostanou poukaz na lekci v autoškole BMW.

궁극의 스마트폰, Galaxy S23 Ultra BMW M Edition | SKT

궁극의 스마트폰, Galaxy S23 Ultra BMW M Edition | SKT

Edice bude pochopitelně k dostání pouze v omezeném počtu a cena je nastavena na 1 727 000 KRW, což je v přepočtu asi 30 000 korun.

Co říkáte na nové spojení BMW se Samsungem?

Zdroj: XDA

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)