Samsung Galaxy S23 Ultra uniká na dalších snímcích. Co prozrazují?

samsung galaxy s23 ultra pink

Představení řady Galaxy S23 se nezadržitelně blíží a tento týden dokonce unikly oficiální materiály, které odhalují klíčové specifikace i design. Dnes se internetem šíří další senzace. Obchod CELL Store sídlící ve státě Nikaragua se totiž neostýchal a na Facebooku se podělil o další oficiální fotografie.

Těžko soudit, zda bude Samsung tento prohřešek nějak řešit, ale rozhodně není obvyklé, že obchod zveřejní vlastní fotky více než týden před oficiálním uvedením. Prodejna CELL Store odhaluje maloobchodní balení modelu Galaxy S23 Ultra a dodává, že tato konkrétní varianta disponuje 12 GB RAM a 512GB úložištěm.

Firma bohužel neodhalila nic o ceně, což je trochu škoda. Na fotkách můžeme vidět také velikost krabičky, která napovídá, že se opět nedočkáme nabíjecího adaptéru, což ale není žádné velké překvapení. Pokud se chcete o řadě Galaxy S23 dozvědět více informací, rozhodně nezapomeňte mrknout na náš předchozí článek. K oficiálnímu uvedení dojde už 1. února v San Franciscu.

Koupíte si některý z modelů řady Galaxy S23?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)