Řadu Galaxy S23 prý doplní unikátní interaktivní pouzdro

Samsung Galaxy S23 unikátní pouzdro

O velmi brzy přicházející sérii vlajkových telefonů Samsung Galaxy S23 už v tuto chvíli víme skoro vše, nicméně na internetu se i tak objevují další a další střípky zajímavých informací, které s těmito mobily úzce souvisí. Patří mezi ně třeba rendery, které mají vyobrazovat nové jedinečné pouzdro vyrobené přímo pro tyto stroje, časem možná i starší modely.

Na zádech zatím nepotvrzeného obalu se nachází nejen již poměrně obvyklý “kroužek” pro lepší držení nebo opření telefonu, ale například i LED dioda a také pozoruhodný nápis. Pozornému oku neunikne, že je na vnitřním ostrůvku napsáno “Slide to unlock”, tedy výzva k odemknutí potáhnutím prstu. Ve hře je možnost, že se takto bude na plastovém ostrůvku odemykat zmíněný “kroužek”, ale s ohledem na ostatní údajné prvky může být realita ještě zajímavější.

Samsung Galaxy S23 unikátní pouzdro detail

Již přítomnost LED diody naznačuje, že pouzdro zvládne nějakým způsobem komunikovat s telefonem. O to se má údajně starat NFC komunikace, která tím pádem slibuje i kreativní řešení na zmíněném ostrůvku. Je klidně možné, že se bude interaktivně na zádech odemykat i celý telefon. Nejspíš by to eliminovalo odemykání otiskem prstu, ale třeba se od Samsungu dočkáme nějaké kreativní kombinace.

Zaujala Vás řada chytrých telefonů Samsung Galaxy S23? Podívejte se na všechny jeho skvělé funkce a podrobnosti o výkonu v našem přehledu o řadě Galaxy S23. Nechte se inspirovat a objevte nové možnosti, které vám tento telefon nabízí.

Co byste řekli na takové pouzdro?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)