Galaxy S23 FE prý nakonec přijde! Z výbavy budete ale možná zklamaní

galaxy s21 fe

O Galaxy S23 FE se informace mění jako počasí. Nejprve je jeho příchod na trh téměř vyloučený, o pár dní později ale přijde jiný zdroj s úplně opačnou informací. Podle něj se oblíbená edice představí v posledním čtvrtletí letošního roku.

Zklamáním však může být použitý čipset, kterým má být Exynos 2200. Ten poháněl třeba loňské vlajky z řady Galaxy S22. Stejný zdroj sdělil, že bude Galaxy S23 FE s kódovým označením SM-S711x disponovat fotoaparátem s rozlišením 50 Mpx a pravděpodobně půjde o stejný snímač, který se nachází v řadě Galaxy S23. Baterie by měla mít kapacitu 4 500 mAh a podporovat 25W nabíjení. Nový model bude nabízen ve dvou verzích úložiště – 128 GB a 256 GB s tím, že kapacita RAM bude vždy 8 GB.

Tyto informace je ale třeba brát s určitou rezervou, jelikož několik zdrojů pár týdnů zpět potvrdilo, že jihokorejský gigant FE variantu zrušil.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si takto vybavený Galaxy S23 FE?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)