Máme další důkaz! S Galaxy S23 FE se opravdu počítá, Samsung jej začíná testovat

galaxy s23
  • Samsung začal testovat evropskou verzi Galaxy S23 FE
  • Telefon má dostat čip Exynos 2200
  • Očekává se také 50Mpx hlavní senzor s OIS

Před několika dny jsme vás informovali o tom, že se Samsung pomalu chystá na představení telefonu Galaxy S23 FE a zareaguje tak na zhoršené prodeje řady Galaxy S23. Nyní máme pro ty, kteří se na fanouškovskou edici jihokorejského modelu těší další dobrou zprávu.

Podle všeho začíná firma testovat firmware evropskou verzi Galaxy S23 FE, která se označuje jako SM-S711B. Je však překvapivé, že se tak děje až teď. Firmware pro ohebné telefony, které se představí na konci července byl totiž spatřen již v prosinci minulého roku. Dle úniků má Galaxy S23 FE dostat AMOLED s rozlišením Full HD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz. V útrobách bude tikat Exynos 2200 v kombinaci s 6/8 GB RAM a 128/256 GB  úložištěm, což se nesetkalo s úplně příznivými reakcemi. Tyto edice jsou totiž populární mimo jiné i kvůli Snapdragonům.

Systémem má být samozřejmě Android 13 s nadstavbou One UI 5.1 a na zadní straně se očekává hlavní 50Mpx senzor s optickou stabilizací. Výdrž obstará baterie o kapacitě 4 500 mAh s podporou 25W nabíjení. Na další informace si budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Přemýšlíte nad koupí Galaxy S23 FE?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)