TOPlist

Kdy se představí oblíbená FE edice řady Galaxy S23? Konečně máme odpověď

galaxy s22
  • Samsung Galaxy S23 FE se představí ve třetím čtvrtletí letošního roku
  • Čipset Exynos 2200 je v tuto chvíli takřka jistý
  • Počítat můžeme také s 50Mpx foťákem 

O tom, že Samsung plánuje představit model Galaxy S23 FE ještě letos jsme nedávno informovali. Podle nejnovějších informací se očekává, že bude telefon uveden na trh ve třetím čtvrtletí roku 2023. Jihokorejská firma plánuje nejprve omezený start na vybraných trzích (nevíme, zda do něj zapadá i Česko), a teprve poté bude následovat představení ve čtvrtém čtvrtletí 2023 a prvním čtvrtletí 2024 v ostatních zemích.

Očekává se, že bude Galaxy S23 FE disponovat čipem Exynos 2200 a to po celém světě. Fanouškovská edice se tedy trochu zbaví svého kouzla, které spousta zákazníků viděla právě v čipu od Qualcommu. Očekává se také 50Mpx hlavní fotoaparát, 4 500mAh baterie s podporou 25W nabíjení a úložiště o kapacitě 128 a 256 GB.

Přesné datum představení zatím neznáme, ale spekuluje se o tom, že bude představen před ohebnými telefony Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5, které se mají ukázat v Soulu na konci července. Teoreticky se ho tedy můžeme dočkat na stejné akci, pokud mu firma nebude chtít věnovat velký prostor.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti s FE edicemi od Samsungu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)