Aplikace Enhance-X míří do telefonů Galaxy S23. Vylepší vám fotky k nepoznání

galaxy enhance-x
  • Aplikace Enhance-X byla představena v červenci 2022
  • Dokáže podstatně vylepšit již existující fotografie
  • Nyní míří do telefonů řady Galaxy S23

Loni v červenci nám Samsung ukázal novou aplikaci Enhance-X, kterou si můžete stáhnout z obchodu Galaxy Store na několik desítek podporovaných telefonů a nyní je dostupná také pro řadu Galaxy S23.

Aplikace dokáže díky umělé inteligenci přidat do fotek HDR efekt, zesvětlit je, odstranit rozmazání, doostřit, odstranit odlesky a stíny nebo dokonce vytvořit portrétní snímky z fotografií, které původně portrétní nebyly. Nechybí ani funkce retušování obličejem, změnit můžete ale i linie čelistí či velikost očí nebo kouzelné tlačítko, které automaticky vylepší vaší fotografii. Tuto funkci můžeme znát mimochodem z aplikace Galerie. Nové funkce mají prý brzy dorazit i do řady Galaxy S22.

Novou aplikaci Galaxy Enhance-X si můžete stáhnout z obchodu Galaxy Store, přičemž má velikost pouze 85 MB. Do komentářů nám můžete dát vědět, zda ji máte na vašem Samsung telefonu k dispozici. Případně ji můžete stáhnout třeba z APKMirror, pokud by vám ji oficiální Samsung obchod nenabídl ke stažení.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Vyzkoušíte aplikaci Enhance-X?

Zdroj: GSMArena, GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)