To je rychlost! Řada Galaxy S23 se dočká velmi brzy Androidu 14

galaxy s23 android 14 one ui 6.0
  • Samsung v těchto chvílích pracuje na systému One UI 6.0
  • Beta verze by měla přijít o měsíc později
  • Stabilní Android 14 s One UI 6.0 přijde nejspíš na podzim

Samsung se za poslední roky vypracoval ve firmu, která dodává uživatelům nové verze nadstavby/Androidu jako jedna z nejrychlejších a zároveň má (spolu s OnePlus) nejdelší podporu. Jinak tomu zřejmě nebude ani letos, jelikož už se pomaličku začíná uvažovat o nasazení One UI 6.0 s Androidem 14 do řady Galaxy S23.

Vývojářům zpřístupnila jihokorejská firma Android 14 již před několika měsíci. Běžný uživatel se k ní bude mít možnost dostat už ve třetím červencovém týdnu prostřednictvím veřejné beta verze. Alespoň to říkají nové informace. Dočkali bychom se ji tedy o měsíc dříve než je obvyklé.

Je více než pravděpodobné, že se One UI 6.0 jako první podívá do vlajkových telefonů řady Galaxy S23, postupně ji bude jihokorejská firma uvolňovat i pro loňské vlajky a ohebné telefony. V podobném termínu se navíc dočkáme i nových zařízení. V jihokorejském Soulu totiž dojde 27. července na představení modelů Galaxy Z Fold5, Galaxy Z Flip5 a hodinek Galaxy Watch6. Stabilní verzi systému pak očekáváme někdy na podzim.

Jak se těšíte na One UI 6.0?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)