TOPlist

Nejoblíbenější Samsungy maximálně zlevnily. Ceny Galaxy S23 a Galaxy A54 jsou na minimu

samsung_galaxy_S23_ultra zadní strana

Komerční článek

  • Populární telefony Samsung nyní pořídíte u Mobil Pohotovosti za bezva ceny
  • Samsung Galaxy A54 může být váš už za 146 Kč měsíčně
  • Slevy platí i na loňské vlajky, i u nich se můžeme těšit na umělou inteligenci

Ty nejoblíbenější smartphony od Samsungu teď pořídíte absolutně nejvýhodněji. Speciálně u Mobil Pohotovosti seženete nejlepší loňské modely za bezva ceny, a k tomu všemu ještě můžete získat i parádní bonus, který už tak nízko posazené cenovky ještě více zatraktivní.

Samsung Galaxy A54 už za 146 Kč měsíčně

Áčková řada Samsungů se po právu řadí mezi to nejlepší, co si můžete ve střední třídě smartphonů vůbec pořídit. Konkrétně Samsung Galaxy A54 nejen bezvadně fotí, ale díky 8jádrovému procesoru je i parádně plynulý, a na jedno nabití vydrží klidně dva dny. U Mobil Pohotovosti ho pořídíte už za 7 290 Kč, nebo díky Revoluční službě jen za 146 Kč měsíčně. A parádní 3letou záruku dostanete jako dárek.

S bonusem a tříletou zárukou však počítejte i u neméně oblíbeného sourozence – Galaxy A34. Seženete ho už za 6 690 Kč. samsung_galaxy_A54

AI i pro loňské vlajky

AI vládne světu. Skvělou zprávou, kterou Samsung potěšil své fanoušky, je fakt, že tolik diskutovanou AI podporu získá každým dnem i loňská vlajková řada Galaxy S23, a dokonce i Galaxy S23 FE. A právě všechny tyto modely koupíte u Mobil Pohotovosti supervýhodně a s prodlouženou zárukou zcela zdarma.

Ceny Samsungů po odečtení bonusu:

samsung_galaxy_S23_ultra

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)