Nový Samsung Galaxy S22 Ultra už je v rukou vítězky naší soutěže

Samsung Galaxy S22 Ultra vítězka soutěže

Jak jistě mnozí z vás ví, chvilku po představení nových vlajkových Samsung telefonů ze série Galaxy S22 jsme u nás na webu uspořádali kreativní soutěž o nejdražší a nejvýkonnější model Ultra. Tu nakonec ovládla Petra Vymazalová, která se do souboje o mobil pustila s kreativní kombinací básně a videa. Nyní jsme v e-mailové schránce objevili poděkování od vítězky a navíc i několik přiložených fotek.

“Ještě jednou moc děkuji za výhru. Z mobilu jsem nadšená. Nejen, že vypadá krásně, ale ty funkce jsou opravdu parádní a S Pen, ten je silně návykový. Fotky jsou z něj krásné. Jak jsem slíbila, tak posílám pár fotek. Pořídila jsem si flipové pouzdro, šedé ledkové, mobil jsem však fotila bez něj, protože v něm mi trošku připomíná powerbanku,” popisuje první dojmy vítězka naší soutěže. A my ještě jednou děkujeme společnosti Samsung za telefon, o který se mohlo bojovat. Petře také přejeme jeho spokojené užívání.

Už jste vyzkoušeli nový Galaxy S22 Ultra?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)