S Pen u Galaxy S22 Ultra prý bude po čertech “rychlé”

Sasmung Galaxy S22 Ultra S Pen odezva latence

Když Samsung oficiálně uspal sérii telefonů Note, mnozí fanoušci tuto zprávu obrečeli hlavně z toho důvodu, že jim vyhovoval trochu odlišný design těchto přístrojů a také nativní podpora elektronického pera S Pen včetně možnosti usazení do těla smartphonu. Jak jsme se již přesvědčili u modelu Galaxy S21 Ultra, dřívější exkluzivní podpora pera (pomineme-li tablety) byla nakonec prolomena a nyní je stav dokonce takový, že model Galaxy S22 Ultra převezme od “noutů” zmíněné vlastnosti včetně vlastního slotu. Nedávná spekulace hovoří o tom, že S Pen bude u tohoto nového mobilu pěkně “rychlý”.

Tou rychlostí je ve skutečnosti myšlena odezva na dotyky a latence následných reakcí. Samsungu se údajně podařilo čas srazit na hodnotu 2,8 milisekundy, což je třetina hodnoty u Galaxy Note20 Ultra. Nové elektronické pero u očekávaného vlajkového mobilu by se tedy mohlo razantně přiblížit dojmu z psaní opravdovým perem. Uvidíme, jestli je hodnota pravdivá.

Co zatím říkáte na uniklé informace k řadě Galaxy S22?

Zdroj: Sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)