Ošklivé káčátko? Mrkněte na rendery Galaxy S22 Ultra

samsung galaxy s22 ultra

O nadcházející vlajkové řadě od Samsungu jsme vás informovali minulý týden poměrně dost. Osobně máme od nadcházejících telefonů jihokorejské firmy poměrně vysoká očekávání. Užší a souměrné rámečky, parádní pastelové barvy, nové fotoaparáty, lepší výkon a mnoho dalšího. V posledních několika hodinách však internetem kolují rendery připravovaného Galaxy S22 Ultra, který má nahradit řadu Galaxy Note a pero S Pen bude nově ukryto přímo v telefonu. No a jak jste asi pochopili z nadpisu, nadšení z něj příliš nejsme.

První rendery Galaxy S22 Ultra jsou na světě

Narážíme především na design zadního modulu fotoaparátů, který se ani z daleka nepodobá předchozím generacím. Ne že by to bylo nutně špatně, ale i ten velký modul na aktuální Galaxy S21 Ultra je hezčí. Design je ale čistě subjektivní názor a tak je v klidu možné, že vám se bude líbit.

Schválně nám pak dejte vědět do komentářů. Každopádně v modulu se nachází hned čtyři snímače s údajným hlavním 108MPx fotoaparátem. Do představení ještě nějaký čas zbývá, takže se může ještě mnoho informací změnit.

Jak se vám líbí Galaxy S22 Ultra?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)