Žádný Galaxy S22 Ultra. Jaký název dostane nadcházející vlajka od Samsungu?

galaxy s22 note

Samsung Galaxy S22 Ultra bude jedním z trojice telefonů, které nám jihokorejský gigant představí s největší pravděpodobností již v únoru příští rok. Měl by navíc nahradit řadu Galaxy Note, jelikož se v jeho těle bude ukrývat slot na pero S Pen. Jenže Samsung se nechce silného jména Note zbavit a tak se raději zbaví verze Ultra. Výsledek? Samsung Galaxy S22 Note. Právě takový název má dostat nadcházející vlajková loď.

Samsung Galaxy S22 Note se blíží

Tuto informaci vypustil na svůj Twitter leaker @FrontTron, který nám přinesl v minulosti několik pravdivých informací. Bude sice divné vidět řadu S a Note spojenou, ale na druhou stranu Samsung nenaštve zákazníky, kteří mají aktuálně třeba Note10/Note20 a zabudovaného pera se nechtějí vzdát.

Jihokorejská firma se také přizpůsobila současné situaci, jelikož v původních plánech se Galaxy Note 21 nacházel a k představení mělo dojít v srpnu, což se nakonec nestalo.

Co si myslíte o tomto označení?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)