Samsung Galaxy S22 Ultra prý nakonec nedostane 200 MPx foťák

Samsung Galaxy S22 Ultra 108 MPx fotoaparát

Samsung Galaxy S22 Ultra bude s největší pravděpodobností představen tradičně na začátku příštího roku. Několik týdnů zpět se začalo spekulovat o tom, že bude telefon disponovat 200 MPx snímačem, který si Samsung vyrobí sám. Nejnovější informace ale tvrdí něco jiného.

Samsung Galaxy S22 Ultra dostane prý 108 MPx fotoaparát

Leaker IceUniverse přišel s tvrzením, že jihokorejský gigant ukončil válku v předhánění se v co největším počtu megapixelů a 200 MPx snímač zatím do telefonů nenasadí. Místo toho se prý dočkáme vylepšeného 108 MPx snímače ISOCELL HM3, který Samsung používá v některých svých telefonech. Bohužel však zatím nemáme žádné podrobnější informace o tom, jakým způsobem by měl být snímač vylepšen.

galaxy s22 ultra

Spekuluje se také o tom, že má Samsung s výrobou 200 MPx snímače určité problémy. Je ale také dost možné, že firma vidí v současném snímači velký potenciál a nechce jej odhodit na druhou kolej.

Má dle vás smysl 200 MPx snímač v telefonu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)