Přijdeme úplně o Galaxy S21 FE? Samsung si prý není jistý

Samsung Galaxy S21 FE spekulace představení

Spekulace kolem příchodu telefonu Samsung Galaxy S21 FE jsou jako na houpačce. V jednu chvíli slýcháme nepotvrzené vzkazy, že mobil provázejí existenční nepříjemnosti kolem nedostatku součástek, později jsme zase měli příležitost vidět nechtěně vypuštěné upoutávky na sociálních sítích. Když už to po několika průtazích a nevyhnutelnému zpoždění vypadalo, že telefon letos přece jen dorazí, nakonec to prý nemusí být pravda.

Galaxy S21 FE, tedy “fanouškovská edice” posledních vlajkových modelů, nejenže prý nebude představena v nově vybraném termínu, ale možní nedorazí vůbec. “Zrušili jsme oficiální představení, které bylo plánováno na polovinu října. Nyní zvažujeme i samotné vypuštění mobilu na trh,” měl sdělit jeden z představitelů firmy Samsung korejským médiím. Pro fanoušky tohoto speciálního modelu je to jistě nemilá zpráva.

Primárním důvodem těchto starostí je již zmíněný nedostatek součástek, zejména procesorů. Pro Samsung to ale údajně budou starosti alespoň částečně příjemné. Nedostatkový čipset Snapdragon 888 totiž sice míří nutně i do jiných telefonů, ale je mezi nimi ohebný Galaxy Z Flip 3, který je nad očekávání oblíbený a žádaný. Což je pro Samsung štěstí v neštěstí.

Co říkáte na osud Galaxy S21 FE?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)