(Ne)šikovný omyl. Samsung dal Galaxy S21 FE na Instagram

Samsung Galaxy S21 FE Instagram

U některých úniků informací o telefonech či jiné ostře sledované elektronice má člověk zákonitě pocit, že snad ani nemohly nastat náhodou. Příkladem může být příspěvek, který na Instagram před pár hodinami (omylem?) umístil oficiální účet společnosti Samsung. Na obrázku, který je cílený na studenty, se objevil batoh, z něhož vykukuje notebook, sluchátka a podle všeho i telefon Galaxy S21 FE. Tedy “fanouškovský” model, jehož uvedení má mít letos oproti loňsku (září 2020) asi měsíční zpoždění. I z toho důvodu nakonec příspěvek zmizel.

Samsung Galaxy S21 FE Instagram snímek

Obrázek toho o samotném mobilu moc neprozradil, snad jen fialovou barvu a již probírané tři fotoaparáty. Samotný Samsung se ale na vydání mobilu očividně těší, což značí i příspěvek evidentně směrovaný před začátek školního roku. Zapomněl někdo na jeho původní naplánování, které počítalo se zářiovým či dokonce prázdninovým termínem představení? Nebo se korejská firma velmi šikovně postarala o to, aby se na telefon nezapomnělo?

Co myslíte? Unikl příspěvek omylem?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)