Padá vám často telefon? Mrkněte na kolik vyjde oprava displeje u Galaxy S21 FE 5G

galaxy s21 fe

Na začátku ledna, tedy už za několik dní má Samsung představit dlouho očekávaný telefon Samsung Galaxy S21 FE. O telefonu už víme v podstatě všechno důležité, jihokorejské firmě telefon několikrát unikl na oficiálním webu a tak se nemá příliš cenu bavit o tom, čím nás může telefon ještě překvapit. Nyní ale uniká další zajímavost a to sice cena displeje tohoto modelu. Pokud vám tedy mobily často padají a o tomto kousku přemýšlíte, měli byste si dávat pozor.

Oprava displeje u Galaxy S21 FE 5G nebude levná

Společnost Mobistekla uvádí, že cena sady displej + rámeček vyjde na 185 EUR, což je asi 4 600 korun. V nabídce je ovšem také levnější varianta, která obsahuje pouze displej a ten vychází na 119 EUR, tedy asi 3 000 korun. Cena bude tedy o něco vyšší, než v případě loňského Galaxy S20 FE, kde stojí výměna displeje asi 3 600 korun i s prací, stále se však bavíme o poměrně přijatelné částce oproti jiným prémiovým telefonům (že, Apple?).

Kdy jste si naposledy rozbili displej?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)