Kdy konečně přijde Galaxy S21 FE? V obchodech už má místo

Samsung Galaxy S21 FE datum představení pult

Zejména kvůli velkému nedostatku procesorových mikročipů má letos Samsung nepříjemné potíže s produkcí některých svých telefonů. Jde dokonce o zástupce těch možná nejoblíbenějších řad. Například série Galaxy Note hlásí minimálně pro letošek úplnou pauzu a na trzích už měl podle letošního scénáře být i další model spadající do kategorie “Fan Edition”.

Letošní Galaxy S21 FE by měl navázat na loňský úspěch svého dobře vyladěného předchůdce, ale kdy se jej konečně dočkáme? Pravděpodobně již velmi brzy. Naznačují to přípravy v obchodech a také jeden konkrétní tip na datum představení.

Známý zdroj informací kolem Samsung produktů, Max Weinbach, dal na Twitter obrázek, který zachycuje připravený prezentační pult pro tento telefon. Zatím se na něm nachází loňský model, ale střídání snad proběhne co nevidět. Mauri QHD pak na základě vlastních zdrojů tvrdí, že datum představení Galaxy S21 FE bude 8. září. Tento den by se možná mohl mobil začít i prodávat. Předpokládá se, že 14. září pak uvede Apple svůj iPhone 13, což by mohl být zajímavý podzimní souboj.

Co od tohoto modelu očekáváte?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)