Samsung Galaxy S20 Fan Edition spatřen v Geekbench. Parametry vás překvapí

galaxy s20 fan edition

Očekávaný Samsung Galaxy S20 Fan Edition byl před několika hodinami spatřen v benchmarku Geekbench. Až doteď bylo velice pravděpodobné, že se v telefonu objeví čipset Snapdragon 865. S tím jsme také všichni počítali. Jenže tomu tak zřejmě nebude.

Galaxy S20 Fan Edition spatřen v Geekbench

Model SM-G780F se totiž objevil v tomto benchmarku s čipsetem Exynos 990. Vzhledem k tomu, že předchozí verze Galaxy S10 Lite disponovala Snapdragonem 855 je toto poměrně velké zklamání. Nemalá část fanoušků se totiž těšila na tento model vzhledem k tomu, že by mohl mít čipset od Qualcommu. Existuje teorie, že Samsung chystá dvě verze – jednu pro Evropu s Exynosem a druhou pro zbytek světa, stejně jako v případě klasických modelů.

samsung galaxy s20 fan edition geekbench

V tomto testu se v telefonu rovněž nachází 8 GB RAM. Očekává se, že bude přední stranu pokrývat Infinity-O displej s Full HD+ rozlišením a 120 Hz obnovovací frekvencí. Úhlopříčka by pak měla být 6,5 až 6,7 palce.

Spokojili byste se s Exynosem v tomto modelu?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)