Samsung Galaxy S11 údajně přijde hned v pěti variantách

samsung galaxy s11

Poměrně seriózní leaker Evan Blass a jeho zdroje tvrdí, že Samsung Galaxy S11 přijde celkem ve třech velikostech. Standardní Galaxy S11 má disponovat úhlopříčkou 6,7″, větší S11 + přijde s 6,9″ displejem a na S11e pak nalezneme 6,2″ displej. Všechny tři panely budou tentokrát zakřivené, takže fanoušci tradičního plochého displeje, kterým disponuje S10e musí být zklamáni. Přesto se není moc čemu divit.

Displej Galaxy S11 bude mít poměr stran 20:9. Evan Blass dále tvrdí, že S11 a S11e budou nabízeny jak v LTE, tak v 5G variantách, zatímco největší Plus verze bude k dispozici pouze s 5G. Samozřejmě se zpětnou podporou LTE sítí, takže to není ani pro nás nijak omezující. Možná se to však projeví na ceně. Celkem by tak měl Samsung v únoru představit hned pět variant nové S11.

galaxy s11 evan blass

O telefonu dále víme, že bude poháněn nedávno představeným Exynosem 990. Ten disponuje hned osmi jádry, přičemž nabídne dvě extrémně výkonná jádra Cortex A76, čtyři úsporná jádra Cortex-A55 a dvě vlastní jádra Exynos M5. Nechybí ani podpora nových LPDDR5 pamětí a těch nejlepších fotoaparátů. Bavíme se zde především o 108 megapixelovém snímači, který Samsung vyvinul spolu s Xiaomi. Spekuluje se také o výsuvné kamerce, která má nahradit průstřel v displeji, ale to bychom předbíhali.

Těšíte se na Samsung Galaxy S11?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)