Takhle by měl vypadat chystaný Samsung Galaxy S11. Jak se vám líbí?

samsung galaxy s11 rendery

Nedávno jsme vám psali o tom, že bude dost možná Samsung Galaxy S11 disponovat holografickým zobrazovačem a pár týdnů zpět se hovořilo také o 108 megapixelovém fotoaparátu, kterým disponuje taktéž Xiaomi Mi Mix Alpha. A právě se Samsungem spolupracoval na svém čipu. Dnes však unikly první náznaky toho, jak by mohla budoucí vlajková loď vypadat. Nutno uznat, že se Samsungu povedlo na designu opravdu zapracovat a loňské i letošní telefony z řad Galaxy S vypadají opravdu dobře a je z nich cítit ta pravá prémiovost.

Z toho, jak vypadají první rendery můžeme usoudit, že se dlouho očekávané kamerky pod displejem nedočkáme. PhoneArena sestavila tento render na základě všech prozatím dostupných informací a Samsung tak kamerku pravděpodobně pouze přesune na střed. Stejně jako v případě Galaxy Note 10. Fotoaparát by měl disponovat 108 megapixelovým snímačem, teleobjektivem a ultraširokým senzorem. Chybět samozřejmě nemá ani ToF kamerka, kterou Samsung představil taktéž v letošních Galaxy Notech.

Letošní modely disponují už tak tenkými rámečky a v případě dalšího nástupce – Galaxy S11 mají být ještě menší. Navíc mají mít ještě větší úhel zakřivení a rámečky bychom z přední strany telefonu neměli vůbec vidět. Stejnou strategii použil i Huawei se svým Mate 30 Pro.

Líbil by se vám Galaxy S11 v téhle podobě?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)