Revoluce? Galaxy S11 údajně přijde s promítáním hologramů

samsung galaxy s11 hologram

Samsung Galaxy S11 bude představen až někdy mezi únorem – březnem 2020, přesto se vynořují první spekulace. Nedávno jsme vám psali o tom, že by mohl stejně jako Mi Mix Alpha nabídnout 108 megapixelový fotoaparát. Včera si však redaktoři z LetsGoDigital všimli dvou jiných patentů, které Samsung podal.

samsung galaxy s11 hologram

Prvním zajímavým patentem je promítání hologramu. Tato funkce údajně nabídne možnost kombinace s příslušenstvím, včetně automobilu. První hologramový hovor předvedl letos operátor Vodafone pomocí 5G sítě. Něco podobného by se mohlo objevit také v Galaxy S11. Ten stejný patent rovněž ukazuje telefon s bezrámečkovým designem, tudíž by se přední kamera přesunula pod displej. Dle slov redaktorů umožní hologramové hovory právě tento specifický design. Hologram totiž nabídne spoustu možností jako zobrazování widgetů, notifikací ale taktéž třeba promítání nejrůznějších aplikací. Celá technologie se má pak ovládat v systému, ale také bezdotykovými gesty.

Druhou zmíněnou funkcí je spektrometr. To je zařízení, které skrz speciální snímač pozná chemické složení věcí kolem nás. Vzhledem k tomu, že zdraví je čím dál tím větším tématem půjde rozhodně o zajímavou technologii. Kromě srdečního tepu si skrz něj změříte například množství cukrů a tuků v jídle.

Bude Galaxy S11 revolučním telefonem?

Zdroj: nl.letsgodigital.org

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)