S čím přijde Samsung Galaxy S11? Máme první informace a rendery

samsung galaxy s11

Sotva Samsung představil zbrusu nový Galaxy Note 10, už se na internetu spekuluje o dalším chystaném modelu. A není jím nikdo jiný, než budoucí vlajková loď Samsung Galaxy S11, od které tradičně očekáváme to nejlepší, co je na trhu k dispozici a možná ještě něco navíc. Řeč je konkrétně o čipsetu, 5G modemu a nových DDR5 RAM. Co lze tedy očekávat?

samsung galaxy s11

V benchmarku GeekBench se nedávno objevil nový čipset. Zřejmě se jedná o Qualcomm Snapdragon 865, který mimochodem získal v Single-core testu 4160 bodů a v multi-core 12 946, čímž překonal všechny mobilní čipy na světě, včetně Apple A12 Bionic. A právě tento 7nm čip má údajně tikat v chystané vlajkové lodi. Integrovaný 5G modem má být samozřejmostí, přičemž podpora DDR5 operačních pamětí výrazně zlepší fotoaparát (respektive rychlost čipu fotoaparátu).

Co se zatím Samsungu daří tajit je design. Podle očekávání leakerů se ale nebude příliš lišit od současné S10, jelikož už jednoduše není jak. Průstřel by se měl zmenšit a přesunout doprostřed, jako tomu je u Galaxy Note 10 a čekejme tak pouze evoluční řešení. Dle leakera Ice Universe přijde Galaxy S11 se 108 megapixelovým fotoaparátem a až 10x optickým zoomem. Na internet se dostal také jeden z prvních renderů, který vytvořil leaker Juno.

Co očekáváte od Galaxy S11 vy?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)