TOPlist

Samsung Galaxy Ring! Čeká chytré prsteny skvělá budoucnost?

Samsung Galaxy Ring
  • Chytré hodinky se staly důležitou součástí našich životů, nosí je spousta lidí
  • Pokrok v moderních technologiích nám ale umožňuje posunout se ještě dál
  • Samsung Galaxy Ring se světu poprvé ukázal na veletrhu MWC v Barceloně

Samsung překvapil odborníky a laickou veřejnost, Galaxy Ring ukázal už v těchto dnech. Hned na úvod ale musíme (bohužel) uvést na pravou míru, že chytrý prsten od společnosti Samsung rozhodně nemůžeme považovat za oficiálně představený. Samsung na to šel tak trochu jako chytrá horákyně.

Na veletrhu MWC se Samsung Galaxy Ring skutečně objevil, informací je ale minimum. Oficiální zpráva konstatuje – Horkou novinkou v oblasti nositelných technologií je chytrý prsten Galaxy Ring, který představuje ještě snadnější cestu ke každodenní tělesné a duševní pohodě.

Neznáme žádné informace o ceně ani budoucí dostupnosti. Co vlastně víme? Zahraniční redaktoři získali hned několik důležitých informací. Prsten se bude nabízet v několika velikostech tak, aby si tu svou našel úplně každý. Prodávat se bude ve třech barvách, kromě černé a stříbrné se můžete těšit rovněž na zlaté provedení. Samsung Galaxy Ring dokáže nonstop sledovat vaše zdraví a aktivity, poradí si se sledování spánku nebo srdečního tepu. Přímo v oficiální aplikaci se rychle dozvíte, jak na tom zdravotně jste.

Zpočátku bude Samsung Galaxy Ring kompatibilní pouze s telefony od společnosti Samsung, později se ale kompatibilita rozšíří. Nezbývá než čekat na oficiální představení, které proběhne ještě letos. Jsem velmi zvědav, jakou cenovou politiku Samsung u tohoto produktu nastaví. Levný určitě nebude, současně to ale výrobce s cenou nemůže moc přehnat, mohl by tento segment udusit ještě dříve než pořádně vznikne.

Bude rovněž zajímavé sledovat, kdo ze zavedených výrobců bude Samsung v této oblasti následovat. Mými favority v tomto směru jsou Honor, OnePlus a Xiaomi. Dáte chytrým prstenům šanci? Jaké funkci budou muset nabídnout, aby je přijala široká veřejnost? Sám jsem zvědav, jak se celá tato nová kategorie výrobků vyvine a kam se posune.

Jakou budoucnost má Samsung Galaxy Ring?

Zdroj: gsmarena, Samsung

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)