Jaké nové gadgety Samsung chystá? Prý brýle a prsten!

samsung chytry prsten

Samsung si nechal zaregistrovat dvojici nových ochranných známek, které naznačují, že práce na dvou nových gadgetech. Jedním z nich by měl být chytrý prsten Galaxy Ring, druhým pak chytré brýle Galaxy Glasses.

Galaxy Glasses budou s největší pravděpodobností AR/VR brýle, což by dávalo logiku. Jihokorejský gigant totiž minulý měsíc prozradil, že ve spolupráci s Googlem a Qualcommem pracuje na zařízení pro rozšířenou realitu. Zrovna nedávno jsme si v jedné z předchozích zpráviček stěžovali na to, že se chytrými prsteny nezabývá větší množství firem a jako bumerang se nám vrátila informace o Galaxy Ringu. V tomto případě půjde o zařízení, které bude sledovat zdravotní a sportovní aktivitu a může tak nahradit třeba váš chytrý náramek.

Tyto informace je ale potřeba brát s určitou rezervou. Společnosti si totiž kolikrát registrují ochranné známky, které nikdy nepoužijí, čistě pro jistotu, aby jim je někdo nevyfoukl.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si brýle/prsten od Samsungu?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)