One UI 5.1 míří do dalších vlajkových telefonů. Jsou oblíbené dodnes

Samsung galaxy note 20 one ui 5.1

Na začátku tohoto týdne začal Samsung aktualizovat loňské vlajkové telefony na One UI 5.1. Bohužel se to ale neobešlo bez potíží a někteří uživatelé si stěžují na rychlé vybíjení baterie i trhané animace. Přesto nyní jihokorejská společnost spouští aktualizaci na další starší vlajkovou řadu a to sice Galaxy Note20.

Původně mělo One UI 5.1 zamířit do posledních “noutů” až o týden později, ale majitelům se možnost aktualizace ukazuje už od pátečního večera. V tuto chvíli byla spatřena v Argentině a Německu, takže je otázkou několika hodin, než se objeví i v České republice. Pokud byste nechtěli čekat, můžete si ji samozřejmě stáhnout a nainstalovat manuálně.

Na druhou stranu asi není kam spěchat. Jak již bylo řečeno v úvodu, několik majitelů telefonů Galaxy S22 a Galaxy S21 má problémy s baterií, respektive rychlým vybíjením a zatím není jasné, zda se tento problém náhodou netýká právě i řady Galaxy Note20.

Už jste dostali aktualizaci na One UI 5.1?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)