Chcete příští rok Galaxy Note? Pak můžete zkusit podepsat tuto petici

galaxy note 20 petice

Samsung letos poprvé od roku 2011 nepředstaví žádný telefon ze série Galaxy Note a je dost možné, že tato slavná série končí úplně. Namísto toho budeme dostávat na začátku roku vlajkové lodě Galaxy S a v srpnu pak ohebné telefonu Galaxy Z Fold a Galaxy Z Flip. O tom ale nechtějí ani slyšet zarytí fanoušci telefonů Galaxy Note a už vůbec ne redaktoři ze serveru SamMobile.

Petice pro zachování řady Galaxy Note

Ty mají totiž na svědomí petici na webu change.org, ve které jihokorejského giganta vyzývají, aby své plány přehodnotil. Chtějí ale něco skoro nemožného. Místo řady Galaxy S22 by měl dle nich Samsung v lednu představit právě nové telefony z řady Galaxy Note. “Řadu Galaxy Note milují miliony fanoušků po celé světě a ti jsou velmi zklamaní z toho, že letos žádný takový telefon nepřijde.”, píše se v petici. Samozřejmě za to může také nedostatek čipů. Samsung prostě někde musel ustoupit a rozhodl se obětovat právě Galaxy Note.

Už 11. srpna se dočkáme telefonů Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3, přičemž by se mělo odhalit také nové pero S Pen, které se zřejmě obejví také v Galaxy S22. V tuto chvíli petici podepsalo přes 35 000 fanoušků a další se přidávají.

Chyběla by vám řada Galaxy Note?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)