Samsung Galaxy Note Fan Edition se poprvé ukázal na oficiálních fotkách

galaxy note fan edition

O Samsungu Galaxy Note Fan Edition už jsme mohli vidět mnoho informací. S tím jak se blíží oficiální vydání, se rozhodla korejská společnost vydat oficiální fotografie, ke kterým přidala i několik nových informací.

Galaxy Note Fan Edition bude mít systém z Galaxy S8

Na první pohled se telefon nějak nezměnil. Dá se všimnout dvou věcí, jednak z přední strany zmizelo logo Samsung, na zádech telefonu pak přibylo logo Fan Edition. Další změny si můžeme všimnout už jen na krabičce, kde je nově srdce v modré barvě a předělaný název telefonu, u kterého zmizelo číslo 7.

Samsung Galaxy Note Fan Edition (3)

Specifikace telefonu jsou téměř identické, jak u původního Galaxy Note 7. Tedy 5,7” velký AMOLED displej s 1440p rozlišením. Dále Snapdragon 821, 4GB RAM, 64GB vnitřní paměti a 12MPx fotoaparát. Nechybí také certifikace IP68 nebo USB-C. Na S-Pen se také dostalo. Baterie má nakonec kapacitu 3 200 mAh.

Změnou prošlo uživatelské rozhraní. V Galaxy Note Fan Edition najdeme stejnou verzi jako u Galaxy S8, a to včetně Bixby asistenta. Speciální tlačítko pro jeho aktivaci ale na phabletu nenajdeme. V Jižní Koreji se dostane na trh během příštího týdne, k dispozici bude pro tento trh jen 400 tisíc kusů. O dalších trzích se má rozhodnout později. V balení bude také Clear View obal. Cena nebyla stále potvrzena, mluví se ale o částce mezi 440 až 600 USD, což je v přepočtu bez DPH 10 000 až 13 800 Kč.

Koupili byste si Galaxy Note Fan Edition?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)