Překvapení: Samsung Galaxy Note 9 se představí již v srpnu

samsung galaxy note 9 predstaveni

Korejská společnost Samsung překvapila všechny, kteří čekají na Samsung Galaxy Note 9. Nový vlajkový model se představí již v srpnu, což je o téměř tři měsíce dříve, než se Galaxy Note telefony normálně v minulosti představovaly. Dřívější představení nahrává i tomu, že se zanedlouho dočkáme ohebného telefonu Samsung.

Samsung Galaxy Note 9 se oficiálně představí již 9. srpna

Jako každý rok, i tentokrát se spekulovalo nad tím, že se nové modely z řady Samsung Galaxy Note představí dříve než předchozí verze. Tento rok byly ale spekulace pravdivé, dnes Samsung oficiálně potvrdil nový Unpacked event. To znamená odhalení nového vlajkového modelu.

samsung galaxy note 9 datum predstaveni

Novinky se odhalí na akci v New Yorku, nicméně se plánuje také live stream z akce, takže se každý bude moct podívat, co si korejská společnost přichystala tentokrát. Je také dost možné, že na stejné akci se představí i tablet Galaxy Tab 4.

Co je ale zajímavější, je to, že se zatím potvrzují spekulace, které před několika týdny obletěly svět. Důvodem dřívějšího odhalení Galaxy Note 9 má být to, že se dočkáme i dřívějšího odhalení Samsung Galaxy S10. Pokud jsou informace pravdivé, tak by se měl ukázat již na začátku ledna 2019 na veletrhu CES. Důvodem je to, že má udělat místo žhavé novince, na kterou se čeká již více než 5 let. Oficiálního představení ohebného smartphonu Samsung bychom se měli dočkat v únoru 2019 na veletrhu MWC.

Těšíte se na Samsung Galaxy Note 9?

Zdroje: TZ, androidandme.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)