Samsung upravil model Galaxy Note 5. Uživatelé „uklízeli“ stylus obráceně

Samsung Galaxy Note 5 – náhleďák

Společnost Samsung potvrdila, že změnila část aktuálně vyráběného modelu Galaxy Note 5. Nejednomu novému majiteli tohoto phabletu se totiž stalo, že do něj zasunul stylus S Pen obráceně a ten se pak zasekl. Jaká je příčina? Nový mechanismus pro detekci pera S Pen, jehož spínač se při opačném zasunutí zasekne. Po šuškandách z minulých týdnů, kdy se zprvu zdálo, že k tak razantnímu kroku nedojde, došla společnost Samsung k názoru, že je redesign mechanismu nutný a ihned učinila opatření.

Samsung-Galaxy-Note-5-S-Pen-ejected

“Samsung can confirm that the Note5 internal S Pen mechanism has been changed to avoid the issue caused by inserting the S Pen incorrectly”

„Samsung potvrzuje, že mechanismus integrovaného pera S Pen u modelu Note 5 byl změněn, aby se zabránilo problémům s nesprávným vkládáním,“ řekl mluvčí Samsungu serveru Android Central.

Samozřejmě v tuto chvíli není nijak možné zjistit, který z modelů již aktualizovaný mechanismus má. Tedy alespoň ne bez rizika zaseknutí pera. Ani Samsung samotný totiž nezmínil, kdy k této úpravě došlo. Pokud tedy patříte mezi jedny z mála českých či slovenských majitelů modelu Note 5, raději se vždy ujistěte, že stylus vkládáte hrotem napřed.

Zdroj: AC

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)