Samsung Galaxy Note 10 bude mít zcela odlišný design

odlišný design samsung galaxy note 10

Samsung již několik let u svých prémiových telefonů řady Galaxy S a Galaxy Note používá téměř identický design zadní strany, kde jsou fotoaparáty umístěny ve středu. U Galaxy Note 10 přijdou velké změny a odlišný design. Mnohem více bude zadní strana připomínat Huawei či Honor telefony. K dispozici už je i první render.

Samsung Galaxy Note 10 obdrží zcela odlišný design

Jeden z hlavních důvodů, proč se design změní, je počet fotoaparátů. Samsung Galaxy Note 10 má mít na zadní straně celkem čtyři fotoaparáty, což už není zcela ideální pro horizontální uspořádání, jak jsme zvyklí u starších Samsung telefonů. Místo toho společnost zvolí podobné řešení, jako známé hlavně z čínských telefonů.

samsung galaxy note 10 zadni strana render

Z dostupného renderu nám nejvíce zadní strana Galaxy Note 10 připomíná nedávno představený Honor 20 Pro. Redner byl vytvořen na základě schématu fotoaparátů Note 10, který unikl na internet. Všimnout si můžete toho, že u fotoaparátů chybí senzor srdečního tepu, toho se pravděpodobně Samsung zbavil podobně jako u Galaxy S10 5G.

Líbí se vám tohle řešení zadních fotoaparátů?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)