TOPlist

Samsung Galaxy Note 10 bude mít odlišný design. A to na obou stranách

samsung galaxy note 10 unik spekulace

V těchto dnech se začínají objevovat první spekulace ohledně Samsung Galaxy Note 10. Hned dva zdroje potvrdily, že telefon bude vypadat úplně jinak než jsme zvyklí u řady Note, ale i v porovnání s Galaxy S10. Fotoaparáty na obou stranách budou umístěny úplně jinak.

Samsung Galaxy Note 10 s průstřelem uprostřed

Selfie kamera na přední straně se přesune přímo do displeje, tzv. průstřel ale nemá být v rohu displeje, jak jsme zvyklí z jiných zařízení. Místo toho má být v horní části uprostřed, podobně jako to vidíme u výřezů. Na zadní straně se rovněž změní uspořádání fotoaparátů.

Fotaparáty uvidíme ve vertikální poloze, což je pro Samsung hodně nezvyklé. Pokud jde o samotné fotoaparáty, tak mají být identické jako v Galaxy S10+. Spekulovalo se o 64 MPx fotoaparátu, ale ten pravděpodobně uvidíme až v Samsung Galaxy S11. A když už je řeč o Galaxy S11, tak tento telefon již má kódové označení Picasso. Chystaný Galaxy Note 10 má kódové označení Da Vinci.

Těšíte se na Samsung Galaxy Note 10?

Zdroj: gsmarena.com, phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)