Samsung u chystaného Galaxy Note 10 navýší kapacitu baterie. Nebude chybět ani 5G verze

samsung galaxy note 10 baterie 5G

Už nějakou dobu se spekuluje nad tím, že Samsung představí několik modelů Samsung Galaxy Note 10. Nasvědčuje tomu i nový únik od uživatele s přezdívkou Ice universe, který v minulosti zveřejnil již mnoho zákulisních informací o chystaných telefonech. Prozradil mimo jiné i kapacitu baterie a 5G variantu.

Samsung Galaxy Note 10 bude představen v srpnu. A to v několika variantách

Podle posledních informací bude existovat i dražší Samsung Galaxy Note10 Pro. Dozvěděli jsme se, že bude existovat ve dvou variantách, klasické 4G verzi a také s podporou 5G sítí, které se postupně rozšiřují. Kapacita baterie má být 4 500 mAh, což je stejně jako má 5G verze Samsung Galaxy S10. Dá se tedy očekávat, že 5G varianta bude mít ještě větší kapacitu.

Nové telefony by se měly představit v srpnu. Údajně půjde až o čtyři různé Note 10 modely. Velikost displeje základního modelu má být 6,28 palců, Pro verze už se dostává na 6,75 palců.

Máte v plánu kupovat Samsung Galaxy Note10? Jakou funkci  byste rádi viděli?

Zdroj: sammobile.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek