Samsung Galaxy M51 oficiálně: 7 000 mAh baterie, dobrý výkon i kvalitní displej

nový samsung

Samsung dnes oficiálně představil model Galaxy M51. O něm jsme vám za poslední měsíc přinesli mnoho spekulací a můžeme hned ze začátku říct, že se většina z nich naplnila. Telefon se objevil na oficiálním webu Samsungu v Německu a žádné velké představení se nekoná. Pojďme si jej tedy představit.

Samsung Galaxy M51 oficiálně

Přední stranu pokrývá 6,7″ Super AMOLED panel s Full HD+ rozlišením. Čtečka otisků prstů je však i přes použitý displej na boku telefonu, což je trochu překvapení. Na zadní straně se pak nachází čtyři fotoaparáty. Ten hlavní disponuje rozlišením 64 megapixelů a sekunduje mu 12 megapixelový ultraširokoúhlý senzor a dvě 5 megapixelové kamerky – jedna makro a druhá hloubková. Selfie kamerka má pak rozlišení 32 megapixelů.

O výkon se podle očekávání stará čipset Snapdragon 730, kterému sekunduje 6 GB RAM a 128 GB úložiště. Výkon by tedy telefonu chybět neměl, stejný čipset používá například i Google Pixel 4a. Dlouhou výdrž baterie zajišťuje 7 000 mAh baterie s 25 W nabíjením. Dle Samsungu vydrží telefon minimálně dva dny. Oficiální cena činí 360 EUR, tedy asi 9 400 korun bez daně. Dodávky začnou 11. září.

Co říkáte na tento telefon? Líbí se vám?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)