TOPlist

Galaxy M23 a Galaxy M33 nabízejí obří baterii, ale také určité zhoršení

samsung galaxy m23

Kromě telefonů Galaxy A23 a Galaxy A13 Samsung představil ještě dvojici telefonů Galaxy M23 a Galaxy M33. Ty se mohou pochlubit velkou baterií nebo novým 50Mpx fotoaparátem. Přestože jihokorejská firma nedoplnila detaily o cenách či použitém čipsetu si můžeme říct o telefonech plno zásadních informací.

Samsung představil Galaxy M23 a Galaxy M33

Oba dva modely se mohou pochlubit 6,6palcovým LCD displejem s Full HD+ rozlišením a (bohužel) 60Hz obnovovací frekvencí. Na zadní straně pak nalezneme nový 50Mpx hlavní snímač v kombinaci s 8Mpx ultraširokým senzorem a 2Mpx hloubkovou kamerkou.

Dražší model Galaxy M33 má ještě 2Mpx makro snímač, 6000mAh baterii a 6 či 8 GB RAM, zatímco Galaxy M23 dostal „pouze“ 5000mAh baterii a je k dispozici pouze se 4 GB operační pamětí.

Celkově jsme z nových telefonů Samsung dosti zmatení. Předchozí modely totiž nabízely 90Hz AMOLED panely. Rovněž jsme se nedozvěděli žádné podrobnosti o použitých čipsetech. Disponují ale osmi jádry, což je v dnešní době dosti široký pojem.

Co říkáte na nové Samsung mobily?

Zdroj: Samsung

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)