TOPlist

Samsung Galaxy M: Netradiční konkurence pro levné Xiaomi a Huawei telefony

samsung-galaxy-m

Na konci měsíce uvidíme představení nové řady telefony od společnosti Samsung. Přesněji 28. ledna uvidíme tři telefony řady Galaxy M (M10, M20 a M30). Všechny telefony budou přímou konkurencí levných Xiaomi a Huawei telefonů. Korejská společnost se s těmito telefony chce dostat zpátky na výslunní v nižší a nižší-střední třídě, kterou v posledních letech ovládly hlavně čínské telefony.

Samsung Galaxy M bude mít minimální rámečky i velkou kapacitu baterie

Plno informací o těchto telefonech zatím neznáme, nicméně v obchodu Amazon se objevilo několik parametrů. Telefony budou mít duální fotoaparát na zadní straně, na zádech bude i čtečka otisků prstů. Dále potěší kombinace USB-C i 3,5mm konektoru. Jeden z ředitelů společnosti Samsung potvrdil, že cena telefonů se bude pohybovat v rozmezí 140 až 280 dolarů. To je v přepočtu s DPH cca 3 500 Kč až 7 500 Kč. Samsung Galaxy M20 (recenze) se objeví i na českém trhu.

Dále řekl, že telefony budou mít velkou kapacitu baterie a rychlé nabíjení. Přesnější hodnoty ale neuvedl. Korejská společnost v minulém roce tvrdila, že se budou snažit bojovat s čínskou konkurencí. A to i tím způsobem, že v levnějších telefonech Samsung uvidíme některé funkce ještě dříve než u prémiových řad Galaxy S a Galaxy Note. Například Samsung Galaxy A9 byl první telefon se čtyřmi hlavními fotoaparáty, Galaxy A8s pro změnu přišel jako první s dírou v displeji.

Těšíte se na nové telefony řady Samsung Galaxy M?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)