Uvidíme po letech Samsung mobil s čistým Androidem? Pravděpodobně ano

samsung galaxy android go cisty android

Vypadá to, že jeden z dalších Samsung mobilů bude mít čistý Android. Předtím než se začnete radovat nad tím, že se obnoví Google Play Edition s vlajkovými modely Samsung Galaxy, tak vás musíme zastavit. O čistém Androidu se mluví ve spojení s ultra levným telefonem, který poběží na Androidu Go. Mělo by jít o Samsung Galaxy J2 Core.

Samsung Galaxy J2 Core bude pravděpodobně dalším Android Go telefonem

Podle posledních informací ze zahraničí, se i Samsung chystá vzít útokem řadu Android Go. Tento systém je speciálně navržen tak, aby fungoval na levných telefonech, které mají méně než 1 GB RAM. V poslední době jsme mohli vidět telefony od mnoha značek, například dnes se představil Asus ZenFone Live L1.

samsung galaxy j2 core benchmark informace android go

Neoznámený telefon Samsungu se nedávno objevil v benchmarku Geekbench. A právě specifikace ukazují na to, že se chystá Samsung telefon s Android Go systémem. Mobil má totiž 1 GB RAM, čipset Exynos 7570 a i další informace naznačují, že se jedná o Android Go. Funguje totiž na Androidu 8.1 Oreo, a to by s těmito specifikacemi nebylo možné bez podpory GO.

Na trhu by se podle spekulací měl objevit pod názvem Samsung Galaxy J2 Core. Na další informace si však musíme počkat.

Těšíte se na Android Go telefon od Samsungu?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)