Samsung Galaxy Fold spatřen na veřejnosti. Blíží se jeho příchod na trh?

samsung galaxy fold

Nástup ohebného Samsung Galaxy Fold nebyl jeden z těch vydařených. Po komplikacích s displejem se raději korejská firma rozhodla, že telefony stáhne a vezme je i všem testerům. Nyní to však vypadá, že se Samsungu opravy povedly a Galaxy Fold začíná opět testovat. Telefon byl totiž zachycen v metru v indické metropoli Nové Dilí.

Server SamMobile obdržel fotografii od fanouška, který zachycuje Samsung Galaxy Fold v metru a je celkem zjevné, že se jedná o něj. Tester si nedával vůbec žádný pozor a na telefon neměl dokonce ani obal, což znamená, že se Samsung testováním zrovna netají. Nebo je tester pouze lajdák? Pokud nepočítáme velké weby, kterým byl ohebný telefon půjčen, jedná se o prvního fotografii člověka, který ho používá na veřejnosti.

samsung galaxy fold tester

Telefon byl stažen po reakcích velkých redaktorů a influencerů, kteří zjistili problém s fólií na displeji, jelikož při pokusu o její odtržení přestal displej fungovat. Samsung tak všechny žádal, aby telefony vrátili, než chybu opraví. To se zdá být u konce a tento kontroverzní kousek s cenou 50 000 korun přijde snad brzy na trh.

Dokázal by vám nahradit Galaxy Fold tablet i telefon?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)