TOPlist

Ohebný Samsung Galaxy Fold pro fanoušky Hry o trůny. Speciální edice je hodně drahá

samsung galaxy fold hra o truny

Samsung Galaxy Fold sice ještě kvůli odkladu oficiálně nevyšel, to ale nebránilo ruské společnosti Caviar, aby připravila speciální edici ohebného telefonu. A to ve stylu nedávno skončeného seriálu Hra o trůny. Už základní verze Galaxy Fold není zrovna levná a tato edice je na tom ještě hůře. Majitelé za něj zaplatí v přepočtu cca 230 tisíc Kč.

Fanoušci Hry o trůny si můžou předobjednat speciální Galaxy Fold

Jedná se o speciální edici, která bude podle vyjádření Caviaru dostupná pouze v sedmi kusech. Důvod vysoké ceny můžete vidět už rovnou na fotografiích. Telefon je pokrytý zlatem a kůží. Vypadá to rozhodně pěkně, nicméně praktičnost je téměř nulová. Už samotný Galaxy Fold je poměrně velké zařízení a těžké zařízení.

Samsung Galaxy Fold Game Of Thrones Edition by Caviar

Samsung  Galaxy Fold Game Of Thrones Edition by Caviar

Zajímavá je také doba představení této edice. Přeci jen seriál skončil a než se dočkáme odlišných příběhů ze Západozemí v podobě seriálu, tak nějaký ten rok uběhne. I na to ale Caviar myslel. Design totiž není založen na seriálu Hra o trůny, ale na knize Vichry zimy, což je nevydaný šestý díl ságy Písně ledu a ohně, tedy předlohy samotného seriálu. Z pohledu ruského Caviaru jde o zajímavý marketing, představit speciální edici na telefon, který nevyšel a designem knihy, který nevyšla.

Doufáme tedy jen, že na Samsung Galaxy Fold nebudeme čekat stejně dlouho, jako čtenáři a fanoušci Písní ledu a ohně čekají na vydání Vichry zimy. V tuto chvíli už je to 5 let od původního data vydání knihy G.R.R. Martina.

Jak se vám líbí tato speciální edice Samsung Galaxy Fold?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)