Samsung Galaxy Fold expanduje do dalších evropských zemí

galaxy fold evropa

Samsung Galaxy Fold se již nějakou dobu v Evropě prodává. Konkrétně v Německu, Francii a Velké Británii. Samsung sliboval, že Galaxy Fold expanduje i do dalších evropských zemí a to se nyní stalo. Skládací telefon se pro tyto trhy nebude nijak lišit, můžeme očekávat špičkovou výbavu a také vysokou cenovku.

V tiskové zprávě Samsung tvrdí, že Galaxy Fold bude dostupný od 18. října a to v Norsku, Polsku, Švýcarsku, Finsku, Švédsku a Španělsku. Česká republika se tak do druhé vlny nedostala a je otázkou, zda se sem vůbec skládací telefon někdy podívá. Pokud o něj máte zájem, nezbývá nic jiného, než si pro něj zajet za hranice nebo si ho nechat poslat.

Telefon bude ve všech zemích dostupný za částku 2 020 EUR (přibližně 52 tisíc korun). Co se týče hardwarové výbavy, můžeme tradičně čekat to nejlepší, co na trhu je. O výkon telefonu se postará čip Qualcomm Snapdragon 855, kterému sekunduje 12 GB operační paměti RAM a o úložný prostor se postará 512 GB úložiště. Dlouhou výdrž baterie pak zajistí hned dvě baterie o kapacitě 4 380 mAh.

Měl by se Galaxy Fold prodávat v Česku?

Zdroj: applebestphone.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)